MacroDroid

MacroDroid

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 277
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ArloSoft

MacroDroid, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulamasıdır.

MacroDroid, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulaması. Bu uygulama ile telefonunuzda manuel olarak yaptığınız şeyi otomatize etme şansına sahip oluyorsunuz.

MacroDroid, kısaca tanımlamak gerekirse aslında bir görev otomasyon uygulaması diyebilirim. Kolay kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken uygulama sayesinde pek çok işi otomatik olarak yapabileceksiniz.

MacroDroid'i güzel kılan özelliklerinden bir diğeri de Türkçe desteği sunması. Böylece uygulamayı çok rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın sunduğu otomasyon özellikleri ise çok geniş bir alanı kapsıyor.

Uygulama ile yapabileceğiniz otomasyonlardan bazılarına örnek verecek olursak; telefonu sallayarak en son çekilen fotoğrafı Facebook'a yükleyebiliyor, bir uygulamayı açtığınızda wifi'yı otomatik olarak açabiliyor ve bir mekana gittiğinizde otomatik mesaj gönderebiliyorsunuz.

Uygulamada uçak modu, uygulama, pil durumu, bluetooth, günün saati, mekan, mobil veri, sms gibi kullanabileceğiniz 45'den fazla koşul bulunuyor. Bununla birlikte yine telefona cevap verme, fotoğraf konrolü, bildirimler, SMS silme, uygulama açma ve kapama, websitesini açma gibi 70'den fazla görevi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yine 25'den fazla da sınırlama koyabiliyorsunuz.

MacroDroid gerçekten çok işinize yarayacak ve size zaman kazandıracak bir otomasyon uygulaması diyebilirim. Eğer siz de cihazınızla yaptığınız işleri otomatize etmek istiyorsanız bu uygulamayı denemelisiniz.