Mad Gorilla Rampage: City Smasher 3D

Mad Gorilla Rampage: City Smasher 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 42
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Engine Oil Games

Dev gorilimiz ile şehri alt üst edeceğiz.

Dev bir Goril ile şehri yok etmeye hazır mısınız?

Android platformunda simülasyon oyunları arasında yer alan Mad Gorilla Rampage: City Smasher 3D ile şehrin altını üstüne getireceğiz.

Ücretsiz olarak yayınlanan mobil oyunda bir gorili kontrol edecek ve şehirde yer alan binaları yıkmaya, araçları patlatmaya kısacası zarar vermeye çalışacağız. Oldukça hoş grafiklere sahip olan yapımda bizleri aksiyon dolu dakikalar bekliyor olacak.

Şehrin güvenliğinden sorumlu olan polisler bir türlü peşimizi bırakmayacak ve bizi durdurmak için ellerinden geleni yapacaklar. Oyun içerisinde gorili ekranda bulunan joyisticler yardımıyla kontrol edecek ve ekranın sağında yer alan butonlar ile de yumruk katabilecek, kükreyebilecek ve ölüm darbesi yapabileceğiz.

Oyunda kontrolümüzde olan goril ile yüksek binalara tırmanabilecek ve bize ateş eden helikopterleri etkisiz hale getirebileceğiz. Oyun içerisinde birbirinden farklı goriller de yer almaktadır. Oyuncular dilediği gorili seçebilir ve şehrin içerisinde suç işleyebilirler. 360 derece kameralara sahip olan mobil oyunda, kolay ve pürüzsüz bir yapı bizleri bekliyor. 3D kamera açıları ile oyunculara gerçekçi bir aksiyon oyunu sunuluyor. Bunlara ek olarak oyun içerisinde çeşitli misyonlar olduğunu da belirtelim.