MadOut2 BigCityOnline APK

MadOut2 BigCityOnline APK

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 2,921
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici MadOut Games

MadOut2 BigCityOnline APK, Android platformunda GTA benzeri açık dünya yarış oyunu olarak yerini alıyor.

MadOut2 BigCityOnline APK, Android telefonda ücretsiz oynayabileceğiniz GTA benzeri açık dünya oyunu. Araba yarışı oyunlarına ilginiz varsa, klasiğin dışına çıkmak istiyorsanız üst seviye grafikler sunan bu yarış oyununu kesinlikle oynayın derim.

MadOut2 BigCityOnline APK İndir

Görsel açıdan günümüz üst seviye telefonların performansını test edebilecek düzeyde bir yarış oyunu olan MadOut2 BigCityOnline, adından da tahmin edeceğiniz üzere online oynamayı destekliyor ve klasik yarışlara katılmak yerine büyük bir şehirde çılgınca turluyorsunuz. Garajda sizi bekleyen son model spor arabalar yok. Etrafa göz atarken yoldan geçen herhangi bir aracın önünü kesip sürücüsünü indiriyor ve şehri son hız gezmeye başlıyorsunuz. Kullanabildiğiniz 30 farklı türde araç mevcut. Şehirde özgürce gezinmenin yanı sıra görevlere katılma şansınız var ki bunlar yarış etkinliklerinden oluşuyor.

Bu oyunda çoğu Avrupa yapımı pek çok araba var. Roketler, mayınlar, mermiler gibi saldırılarınızı güçlendirmenizde yardımcı olan kilidi açılabilir çeşitli bonuslar da mevcut. MadOut2 BigCityOnline size bu arabaları kazanmanın bir yolunu sunuyor; oynarken kazanacağınız coinler. Her iş için farklı arabalar var ve büyük şehirde dolaşmak için bu arabaları kazanmanız gerekiyor. Oyunda yaklaşık 30 çeşit araba var. Yarış etkinliklerinde geçiş yapabileceğiniz araçlar da mevcut. Kendinizi şehirdeki en iyi yarışçıya dönüştürmek için sokaklarda hız sınırına takılmadan antrenman yapabilirsiniz ancak dikkatli sürün; yolda arabanızı daha hızlı yapmanıza, şehrin uzun zamandır gördüğü en iyi yarışçıya dönüşmenize yardımcı olacak öğeler de karşınıza çıkacak.

MadOut2 BigCityOnline dünyası çok büyük. Bu dünyayı keşfetmeye başlayacak ve şehir genelinde farklı yarış etkinliklerinden geçeceksiniz. Sadece şehri değil dünyanın farklı bölgelerini de keşfedeceksiniz. Big City dünyası kurgusal bir dünyada değil, gerçek dünyada geçiyormuş hissi veriyor. Başlangıç şehrinizden ayrılmak için yeterince iyi olduğunuzda Rusya gibi yerlerin kilidi açılıyor. Bu aynı zamanda yetenekli ve yeterince şanslıysanız tüm güzel Avrupa arabalarını alabileceğiniz anlamına geliyor.

Tek oyunculu türün hayranı değilseniz arkadaşlarınızın size katılmasını sağlayın. Oyun online olduklarında bir buluşma düzenleyebileceğiniz çevrimiçi moda da sahip. Diğer oyuncularla bir araya gelmek için tek ihtiyacınız olan sağlam bir internet bağlantısı ve yarışa hazırsınız.

 • Online mod - Haritada 200’e kadar oyuncu
 • Gerçek büyük bölge 10 km2
 • Tam açık dünya
 • Dikkat dağıtıcı güzel araba fizikleri
 • Farklı araba, 60’ın üzerinde çeşit
 • Farklı birçok görev
 • Çılgın Rus arabaları