MagicanPaster

MagicanPaster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Magican Software Ltd.

MagicanPaster, Mac'ler için özel olarak tasarlanan ve oldukça etkili çalışan sistem bilgilerini görüntüleme programıdır.

MagicanPaster, Mac'lerinizin sistem bilgilerini oldukça renkli şekilde gösteren ve sürekli kontrol etmenizi sağlayan oldukça yararlı bir yazılımdır.

Programı kullanarak Mac'inizin Sistem, CPU, RAM, Disk, Ağ ve Batarya bilgilerini monitörünüzde görüntüleyebilirisiniz. Mac'iniz hakkında pek çok bilgiye erişebileceğiniz bu yararlı program ile, Mac'inizin ve bataryasının seri numaralarını dahi görüntülemek mümkün. İnternet bilgilerinizin indirme ve yükleme hızlarını belirli aralaklıklarla yenileyerek o anki güncel internet hızınızı gösteren uygulama sayesinde pek çok merak ettiğiniz bilgiye masaüstünüznden kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Farklı temaları arasında oldukça renkli ve eğlenceli olanları bulunuyor. Dilediğiniz görünümü seçerek kişisel zevklerinize göre kullanmak tamamen size bağlı.

4 Farklı saate kadar destek veren uygulama sayesinde işi gereği başka ülkelerinde saatini takip etmesi gereken kişiler oldukça rahat edebilir. Özel olarak tasarlanarak eklenen saat sayesinde masa üstünüzde 4 farklı bölgenin saatini görüntüleyebilirsiniz.

Kısacası Mac'inizin çalışı durumdayken sistem ile ilgili neredeyse tüm bilgilerini monitörde görmenizi sağlayan uygulamayı kullanarak hem işlerinizi kolaylaştırabilir hemde eğlenebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı indirerek hemen kulanmaya başlamnızı tavsiye ederim.