MagicPlan

MagicPlan

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,481
  • DOSYA BOYUTU 32.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sensopia

MagicPlan kapsamlı ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken bir iç mekan haritalama uygulamasıdır ve ücretsiz olarak indirilebiliyor.

MagicPlan ücretsiz olarak indirebileceğiniz kapsamlı bir kat planlama ve iç mekan haritalama uygulamasıdır. Uygulama cihazınıza entegre olarak sunulan jiroskop donanımı ile entegre çalışıyor. Bu sebeple sahip olduğunuz Android cihazın eksiksiz bir jiroskop donanımına sahip olduğundan emin olmanız gerekiyor. Bunun için cihazınızın kullanım kitapçığını gözden geçirebilirsiniz.

Uygulamaya dönecek olursak, özellikle mimarların, tasarımcıların ve proje yöneticilerinin mutlaka sahip olması gereken uygulamalar arasında yer alıyor ve kat haritalama işlemlerini kolayca tamamlamanız konusunda büyük yardımda bulunuyor.

Uygulama iç mekanın kapsamlı bir haritasını çıkartıyor; üstelik hiçbir ekstra donanıma ihtiyaç duymadan. Uygulamayı kullaanbilmek için cihazınızın kamerasını kullanmak gerekiyor. Sadece planını çıkartmak istediğiniz yerin fotoğrafını çekin ve gerisini uygulamaya bırakın.

Mekanın planlarını PDF, JPG ve Web formatlarında kaydedebilirsiniz ve bu planlara filigram ekleyebilirsiniz. Böylece çalışmaların kime ait olduğunu belirtebilirsiniz. Siz de mimarlık, tasarım ve iç mekan projeleri alanlarında yardımını alabileceğiniz bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız MagicPlan tam da aradığınız uygulama olabilir.