Magnifying Glass

Magnifying Glass

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,086
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici David Parry

Magnifying Glass oldukça yararlı ve kullanışlı bir büyüteç uygulamasıdır

Eğer Android tabletinizde veya telefonunuzda kullanabileceğiniz bir Android için büyüteç veya Android için ayna uygulaması arıyorsanız Magnifying Glass tam da ihtiyacınız olan Android uygulamasıdır.

Göz rahatsızlığı olan insanlar için küçük metinleri okumak her zaman için zor olmuştur. Metini okuyabilmek için iki büklüm olmak gerekmekte, bir süre sonra bel, sırt ve boyun ağrıları baş göstermektedir. Fakat Magnifying Glass sayesinde bu sıkıntıyı teknoloji kullanarak yenebilirsiniz. Magnifying Glass telefonunuzu ya da tabletinizi bir büyüteçe cevirmektedir. Bunun için Android cihazınızın kamerasını kullanan uygulama metinleri yaklaştırarak eğilmeden ve kendinizi yormadan metinleri okumanızı sağlar.

Uygulamanın büyüteç işlevinin oldukça kullanışlı yan işlevleri de vardır. Dilerseniz kameranın sallanarak başınızı ağrıtmasını önlemek için Freeze seçeneğiyle görüntüyü durdurabilirsiniz. Light seçeneği ile de kameranızın flaşını kullanarak ışık açabilir, karanlık ortamlarda telefonunuzu büyüteç olarak kullanabilirsiniz.

Magnifying Glass ayna işlevi sayesinde telefonunuzu kullanışlı bir cep aletine dönüştürmektedir. Magnifying Glass telefonunuzun ön kamerasını kullanarak size kendi görüntünüzü yansıtır ve önemli toplantılar, iş görüşmeleri gibi durumlarda yardımınıza koşar. Uygulamanın ayna özelliği sayesinde çantanızda ayna taşıma derdinden de kurtulursunuz.