Mailbird

Mailbird

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,153
  • DOSYA BOYUTU 62.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mailbird

Mailbird programını kullanarak ücretsiz bir şekilde tüm e-posta iletişiminizi yönetebiliyorsunuz.

Mailbird programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz e-posta istemcileri ve yöneticileri arasında yer alıyor. Oldukça sade ve en son Windows metro tasarımıyla uyumlu bir arayüze sahip olan uygulama, böylelikle gelen ve giden postalarınızın olabildiğince kolay bir şekilde yönetilmesine olanak tanıyor.

Program oldukça geniş bir özellik desteğine sahip ve bu nedenle ilk bakışta hepsini birden kullanmaya çalışmak yerine parça parça tüm sunabildiklerine göz atmanız daha yerinde olacaktır. Tabii ki kısa sürede tüm olanakları öğrenmeniz ve bunlardan ziyadesiyle faydalanmanız da mümkün hale geliyor.

Uygulamanın sahip olduğu çoklu IMAP ve POP3 e-posta desteği ile birden fazla hesabınızı aynı bilgisayarınızdan ve aynı anda takip etmenin mümkün olması, ayrıca dokunmatik ekranlı bilgisayarlardan da ekrana dokunarak işlemler yapabilmeniz Mailbird'ün her an her yerden kullanım imkanlarını genişletiyor.

Kendi içerisinde bir görev yöneticisi ve mesajlaşma aracı da barındıran Mailbird, bu sayede hem yapmanız gereken işleri unutmadan tamamlamanıza olanak tanırken, programı kullanan diğer kullanıcılarla e-posta ile uğraşmadan iletişim kurmanıza da izin veriyor. Özellikle sık sık anlık iletişime ihtiyaç duyanlar programın bu yanını seveceklerdir.

Dahili bir takvime de sahip olan program, tüm programınızı bu takvime girerek yönetmenize izin veriyor. Tabii ki tüm bu araçların çeşitli tema ve dizilim desteği araçlarıyla özelleştirilerek tam istediğiniz hale getirilmeleri de imkanlar arasında.

Yeni bir ücretsiz e-posta yöneticisi arayanların göz atmadan geçmemelerini öneriyorum.