Make My Day

Make My Day

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lonely Planet Publications Pty Ltd

Dünya'nın en popüler şehirlerini anlatan kaliteli bir seyahat rehberi arıyorsanız Make My Day'i seveceksiniz.

Birbirinden popüler altı tane turistik şehir olan Barcelona, Londra, New York, Paris, San Francisco ve Tokyo semalarında dolaşıp tatil veya gezi yapmayı planlıyorsanız bu işi uzman eliyle yapabileceğiniz bir uygulama var. Lonely Planet gibi popüler bir seyahat rehberinden çıkma Android uygulaması Make My Day, seyahat planınızda bu şehirlerin sunduğu önemli etkinlikleri zevkinize ve renklerinize göre viçimlendirmenizi sağlıyor. Üstelik ince ayrıntılar da uzman görüşleri tarafından betimlenmiş.

Uygulamayı kullanmanız durumunda karşılaşacaklarınız içerisinde düzinelerce uzman elinden çıkmış seyahat tecrübesi var. Bununla birlikte sabah, öğle ve akşam için yapılabilecek en iyi aktiviteler de güzel bir biçimde kategorize olmuş durumdalar. Tatile çıkmadan plan yapmanıza olanak tanıyan uygulama bu planı kaydetmenizi sağlıyor. Ardından mobil cihazınızdan kolayca tatil planınıza ulaşıp çizelgeye göre hareket edebiliyorsunuz.

Fotoğraflı anlatıma özen gösteren Make My Day, Lonely Planet ağı içerisinde yer alan teknik bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir uygulama. Android telefon ve tablet için ücretsiz olarak indirilen Make My Day göreceli olarak yeni bir uygulama olduğu için yeni şehirlerin de güncellemelerle ekleneceğini varsaymamız mümkün.