Maksi Tahmin

Maksi Tahmin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 825
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aytaç Sunar

Maksi Tahmin, Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu, On Numara için tahmin kolonları oluşturabileceğiniz yararlı bir Android uygulamasıdır.

Maksi Tahmin, Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu ve On Numara gibi şans oyunlarında sizin yerinize kolonlar hazırlayabilen başarılı bir uygulamadır.

Uygulama ürettiğiniz kolonlar içerisinde beğenmediğiniz veya çıkma olasılığnı düşük gördüğünüz rakamları seçerek tekli değiştirme işlemi yapabilirsiniz. Uygulamanın otomatik kolon hazırlama özelliğini yanısıra Sen-Seç özelliğini kullanarak tüm kolonlarınızı seçtiğiniz rakamlar ile oluşturmak mümkün. Gün içinde aklınıza gelen veya içinize doğan sayılar olduğunda uygulama ile kolon oluşturarak unutmamanızı sağlayabilirsiniz.

En çok çıkan rakamları kullanarak kolon oluşturma özelliği için uygulamanın en iyi yanı diyebilirim. Geçtişte yapılan çekilişlerde çıkan rakamlar arasından size özel hazırladığı kolonlardan bir kupon oluşturabilirsiniz.

Yeni versiyonlarıyla birlikte geliştirilmeye devam eden uygulamayı kullanmak tamamen ücretsiz. Hemen indirerek şans oyunları için hızlıca kolon oluşturmaya başlayabilirsiniz.