Manhunt Türkçe Yama

Manhunt Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,417
  • DOSYA BOYUTU 0.12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Manhunt'ı Türkçe olarak oynamak ve rakiplerinizin üstesinden gelebilmek için OyunÇeviri yamasını yüklemeyi unutmayın.

Manhunt oyunu, yayınlandığı sıralarda en çok ses getiren oyunlardan birisi olmayı başarmıştı ve oyunun sahip olduğu yüksek şiddet derecesi, herkesin birbirini öldürmeye çalıştığı ve tekinsiz görünen mekanlar ile en yaratıcı öldürme tarzına ulaşma gerekliliği oyunun ciddi eleştiriler almasına neden olmuştu ve pek çok ülkede yasaklanması gündeme gelmişti.

Her ne kadar biraz vahşice görünse de oyun aslında bir senaryoya sahip ancak senaryoyu anlamak için elbette İngilizce bilmek gerekiyor. OyunÇeviri ekibinin hazırladığı Manhunt Türkçe yaması ise bu sorunun üstesinden gelmenizi sağlıyor ve oyunun menülerinden tutun da oyun içi diyaloglara kadar tüm bilgileri Türkçe olarak görmenize yardımcı oluyor.

Manhunt'ın grafikleri ve ses öğeleri günümüzde biraz eski kalıyor ancak Türkçe olarak oynarken kendinizi oyuna kaptırmanız hiç zor olmayacaktır. Zira heyecanın bir an bile eksik olmaması sayesinde şimdilerde bile kendini oynatabilen bir oyun.

Türkçe yamayı kurmak için indirdiğiniz RAR dosyasını açtıktan sonra dosyanın içerisinde çıkan kurulumu çalıştırabilir ve oyunun bulunduğu dizine dil dosyalarının aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz sorunlarda bizleri yorumlar bölümünden bilgilendirmeyi unutmayın.