Mantano Ebook Reader Free

Mantano Ebook Reader Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 196
  • DOSYA BOYUTU 14.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mantano SAS

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kitap okuma uygulamasıdır.

Artık, diğer bütün her şey gibi, yavaş yavaş gerçek kitaplar de yerini elektronik kitaplara bırakmaya başladı. Bu sebeple kitap okumak için bir çok uygulama geliştirilmeye başlandı. Mantano da bunlardan bir tanesi.

Hafif, hoş görünümlü ve kullanıcı dostu bir arayüzle sizlere sunulan bu uygulamayı ilk indirdiğinizde sol tarafta bir menü ve sağ tarafta e-kitaplar çıkıyor. E-kitapları eklenme tarihi, yazar, oylanma oranlarına göre sıralayabilir, koleksiyona göre görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca kendi koleksiyonunuzu yaratabilirsiniz.

Koleksiyonunuzu Mantano bulut sistemiyle senkronize edebilirsiniz. Uygulamayı kendi ihtiyaç ve isteklerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Gece ve gündüz moduyla gözlerinizi yormadan kitap okuyabilirsiniz. Diğer benzeri uygulamalarda olduğu gibi sosyal ağlarda paylaşma özelliği bunda da mevcut.

Neredeyse bütün formatları destekleyen uygulama, ücretsiz versiyonunda reklam destekli geliyor. Eğer siz de kitap okumak için gerçekten başarılı ve kullanıcı dostu bir uygulama arıyorsanız, indirip denemenizi şiddetle tavsiye ederim.