Mapswipe

Mapswipe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21
  • DOSYA BOYUTU 27.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Missing Maps

Mapswipe, haritada gezerek çaresiz insanlara yardım edebildiğiniz bir Android uygulaması.

Mapswipe, dünya genelinde yardım bekleyen milyonlarca kişiye sadece harita üzerinde dokunuşlar yaparak yardımcı olabileceğiniz bir mobil uygulama. Harita üzerinde tespit edilemediklerinden insani yardım kuruluşlarının gözünden kaçan çaresiz kişilere yardım eli uzatmak isterseniz bundan daha iyi bir uygulama bulamayacağınızı söyleyebilirim.

Android cihazınıza ücretsiz indirip ücretsiz olarak kaydolup kullanmaya başlayabileceğiniz yardımlaşma uygulamasının işleyişi oldukça basit. Uygulamaya girdiğinizde ana ekranda dünya genelinde birilerinin yardım eli uzatmasını bekleyen çaresiz insanların yaşadığı yerler gösteriliyor. Bunlara dokunduğunuzda o bölgenin uydu görüntüleri karşınıza çıkıyor. Harita üzerinde kaydırma yaparak bölgenin yerleşim yerleri, yolları gibi önemli noktalarında işaretlemeler yapıyorsunuz. Bu bilgiler haritacılara iletiliyor ve haritacılar bölgenin detaylı bir haritasını çıkarıyor. Bu da yardım kuruluşlarının o bölgeyi fark etmesini sağlıyor.

Kişilere insani görevleri uzaktan yapma imkanı tanıyan Mapswipe, İngilizce arayüzle geliyor ancak kullanımı fazlasıyla kolay.