Market Otomasyonu

Market Otomasyonu

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,948
  • DOSYA BOYUTU 7.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ErtemSoft

Market Otomasyonu ile işletmenizi en iyi şekilde yönetebilirsiniz

Market Otomasyonu, market, bakkal, tekel bayi ve parfümeri gibi işletmelerin ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilmiş kullanışlı bir otomasyon programııdır. 

Market Otomasyonu bu tür işletmelerde satışların hızlı ve pratik bir şekilde yürütülmesini sağlayan bir yazılımdır. Market Otomasyonu işletmenize otomatik olarak stok takibi yapma imkanı sunuyor. Yazılım aracılığıyla barkod okutarak sisteme girdiğiniz ürünler satış ekranına yansımaktadır ve bu barkodu okutulan ürünler stoklardan otomatik olarak düşmektedir. Böylece satış esnasında yaşanabilecek problemlerin ve stok karışıklıklarının önüne geçilebilmektedir.

Market Otomasyonu yazılımının kullanımını denetleyebilmeniz mümkündür. Yazılım sayesinde programı kullanacak kullanıcının hangi işlemleri yapabileceğini belirleyebiliyor, haklarını kısıtlayabiliyorsunuz. Bu sayede yazılımın yetkisiz kullanımı sonucu oluşabilecek olası veri giriş ve değişikliklerini önleyebilmektesiniz.

Market Otomasyonu eğer market veya bakkal işletiyorsanız oldukça işinize yarayacak veresiye takip özelliğini de sunuyor. Market Otomasyonu ile birden fazla kasaya sahipseniz kasa bazında satışlarınızı takip edebilmektesiniz.

Market Otomasyonu size stok raporlaması yapabiliyor. Kar dağılımı, kritik stoklar ve en çok satılan ürünler bu özellik sayesinde kolayca kontrol edilebilmekte.

Market Otomasyonu detaylı fatura işlemleri yapabilme imkanına da sahiptir. Firmalardan topluca alınan veya topluca satışı yapılan ürünlerin faturaları ve cari işlemleri Market Otomasyonu aracılığıyla takip edilebilmekte. Ürün bazında yapılan satın alım işlemlerini karşılaştırarak en uygun fiyatı veren firmaları tespit edebilmekte ve işletmenizin kar oranını yükseltebilmektesiniz.