Marvel: Avengers Alliance 2

Marvel: Avengers Alliance 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,288
  • DOSYA BOYUTU 176.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Marvel Entertainment

Marvel: Avengers Alliance 2, Windows cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz süper kahraman oyunu.

Marvel: Avengers Alliance 2, mobilin yanı sıra Windows işletim sistemli bilgisayar ve tablette de oynanabilen süper kahraman oyunları arasında. Yenilmezler filminden tanıdığımız süper güçlere sahip karakterleri bir araya getiren yapım ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş ve fazla yer kaplamıyor.

Marvel karakterlerinin yer aldığı oyunlara ilgi duyanlar için kesinlikle oynanası bir rol yapma oyunu kısa deyişle rpg oyunu olduğunu düşündüğüm Marvel: Avengers Alliance 2’de Yenilmezler, Daredevil, Galaksinin Koruyucuları, Örümcek Adam ve nice süper kahramandan oluşan ekibimizi kurup Ultron, Baron Strucker ve diğer kötülerin karşısına çıkıyoruz.

Klasik olarak dünyayı süper kötülerden temizlemeye çalıştığımız oyunda oynanış sıra tabanlı. Süper kahramanlar arasından favori üç karakterimizi seçiyor ve üçe üç karşı karşıya geliyoruz. Hamlemizi yaptıktan sonra karşı tarafın hamle yapmasını bekliyoruz. Keşke aynı anda kapışmak mümkün olsaydı ancak değil. Karakterlerden bahsetmişken hepsinin yeteneklerini geliştirebiliyor ve görünümlerini değiştirebiliyoruz.