Material Manager

Material Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 144
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Inspire Android

Material Manager ile Android cihazlarınızdaki tüm dosya ve dizinlere en hızlı ve kolay yoldan erişim sağlayabiliyorsunuz.

Material Manager uygulaması Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının, cihazlarında bulunan dosya ve dizinlere kolayca ulaşabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz dosya yöneticisi uygulamalar arasında yer alıyor ve Android 5.0 Lollipop ile birlikte gelen materyal dizayn anlayışına uygun olarak hazırlandığı için çok güzel bir arayüze sahip diyebilirim.

Uygulamanın sahip olduğu yetenekler sayesinde dosya ve dizinleriniz arasında gezinebiliyor, zip, rar ve 7z arşivlerinin içeriğini görebiliyor, zip dosyaları yaratabiliyor, dosya ve dizin değişikliklerini gerçekleştirebiliyor, kısayollar yaratabiliyor ve hatta isterseniz APK dosyalarının önizlemelerini de görebiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken tabii ki SD kart veya dahili depolama alanı konusunda seçim yapmanız da mümkün hale geliyor. Ücretsiz olarak sunulmasının yanında varolan satın alma seçeneklerini kullanarak özelleştirilebilir renkler ve gelişmiş kartlar gibi bazı ek özelliklere de erişebiliyorsunuz. Lakin ücretsiz sürümünün de pek çok kullanıcı için yeterli olacak tüm yetenekleri barındırdığını gözden kaçırmamak gerekli.

Material Manager'ı kullanırken sistem klasörlerine giriş yapabilmek için root iznini açmanız gerekiyor fakat cihazınız rootlu değilse de standart dosya ve klasörlerde gezintinize ve işlemlerinize devam edebiliyorsunuz.

Cihazınızla birlikte gelen dosya yönetimi uygulaması pek hoşunuza gitmiyor ve ücretsiz alternatifler arıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.