Math Effect

Math Effect

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 367
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kidga Games

Math Effect eğlenceli ve eğitici bir matematik oyunudur

Math Effect bağımlılık yapıcı bir yapıysa sahip olan oldukça eğlenceli bir matematik oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Math Effect'te matematik yeteneklerimizi sınayarak heyecan dolu bir yarışın içine giriyoruz. Math Effect bize kağıt kalem kullanmadan hızlı hesaplama yapma yeteneğimizi geliştirme imkanı veriyor. Oyunda zamana karşı yarışıyoruz ve puanlama elde ettiğimiz zamanlama üzerine yapılıyor.

Math Effect 3 farklı oyun moduna sahip. Bu modlardan ilkinde bize verilen belli süre içerisinde bize gösterilen toplama, çıkarma, çarpma ve bölme hesaplamaların doğru olup olmadığına karar veriyoruz. Ne kadar çok doğru yanıt verirsek o kadar çok puan kazanıyoruz. İkinci oyun modunda ise yine zamanlama üzerinden puanlama yapılıyor; fakat değişen şey bu sefer bize belli sayıda hesaplama gösteriliyor. Bu belli sayıdaki hesaplamaya ne kadar sürede cevap verdiğimiz ölçülüyor ve puanımız bu süre üzerinden hesaplanıyor. Üçüncü oyun modu ise herhangi bir zaman veya hesaplama sayısı sınırlaması olmadan oyunu oynamamıza imkan tanıyor.

Math Effect hem eğlenceli, hem de bize beyin jimnastiği yaptıran bir oyun. Oyun her yaştan oyun severe hitap etmekte ve kolayca oynanabilmekte.