Medford City Asylum

Medford City Asylum

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 36
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anuman

Medford City Asylum sizi ürepertici bir atmosfere davet eden bir macera oyunudur

Medford City Asylum derin ve etkileyici bir hikayeye sahip olan başarılı bir mobil macera oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Medford City Asylum bir korku oyununa benzer bir atmosfer de sunuyor. Oyunda Alison Ester adlı bir kahramanı yönetiyoruz. Bir sigorta temsilcisi olan Alison Ester eski ve artık kullanılmayan bir akıl hastanesinin rezervasyonu sırasında görevlendiriliyor. Bu terkedilmiş akıl hastanesi yenilenirken işçiler garip olaylar nedeniyle çılgına dönüş ve bu nedenle rezervasyon işleri yarım kalmıştır. Alison ise bu durumu araştırmalı ve akıl hastanesinin derinliklerine inerek rezervasyonu neyin duraklattığını keşfetmelidir.

Medford City Asylum atmosfer anlamında başarılı bir oyun. Point and click türündeki bir macera oyunu olan Medford City Asylum'da loş hastane odalarına inerek soluk kesen doğaüstü olaylarla karşılaşıyoruz. Oyunda temel olarak etraftan toplayacağımız ipuçlarıyla karşımıza çıkan bulmacaları çözmekteyiz ve akıl hastanesinde gerçekleşen doğaüstü olayların arkasındaki gizemi çözmekteyiz. Detaylı 2 boyutlu çizimlere yer veren oyun görsel olarka tatmin edici bir kalite sunuyor.

Medford City Asylum point and click türünün klasik yapısını başarılı bir şekilde korumayı başaran bir oyun. Eğer bu türdeki oyunları seviyorsanız Medford City Asylum hoşunuza gidecektir.