Memeo Premium Backup

Memeo Premium Backup

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,059
  • DOSYA BOYUTU 17.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Memeo

Memeo Premium Backup dosya kurtarma, yedek alma ve geri yükleme işlemleri için profesyonel destek sağlayan bir programdır. Program gelişmiş özellikleriyle veri ve zaman kaybını önler.

Memeo Premium Backup yedek alma, geri yükleme ve kurtarma işlemleriniz için profesyonel yardımcınız olacak. Program pek çok profesyonel özelliği ve kolay kullanımı ile kullanıcılara zaman kazandıracak.

Kayıp veya Silinmiş Dosyaları Kurtarın
Kaybettiğiniz veya daha önce sildiğiniz dosyaları program sayesinde kurtarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz tarihi seçerek kurtarmak istediğiniz dosyaların eski dizinlerine dönmesini beklemek.

Türe Göre Yedekleme Yapın
Memeo Premium Backup, dosyaları türlerine göre yedeklemenizi sağlar. Böylece tüm dosyaların yedeğini almak yerine sadece resimlerinizin veya videolarınızın yedeğini alabilirsiniz.

Birden Fazla Yedeklemeyi Aynı Anda Yapın
Bazen iş dosyalarınızla özel dosyalarınızı farklı yerlerde tutmak isteyebilirsiniz. Böyle durumlarda yedekleriniz için farklı planlamalar yaparak aynı zamanda farklı yedeklemeler yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Fotoğraf veya Dosya Geri Yükleme
Bazen fotoğraf veya dosyaların orjinal halleri üzerine yeni versiyonlarını kaydedersiniz. Değiştirdiğiniz fotoğraf veya dosyaları geri yükleme yöntemiyle orjinal hallerine geri getirmek çok kolay. Tek yapmanız gereken geri yükleme yapmak istediğiniz resim ve dosyayı seçmek ve eski dizinlerine geri dönmesini beklemek.

Akıllı Etiketlerle Yedekleme
Yedeğini almak istediğiniz dosyalar için etiket veya anahtar kelimeler belirleyerek bu kelimeler üzerinden dosyalarınız yedeklerini alabilirsiniz.

Aynı Zamanda Birden Farklı Yere Yedek Alın
Programla taşınabilir hard disklere, ağda bulunan başka bir bilgisayara, Memeo'nun online yedekleme alanına veya USB belleğe aynı anda yedekleme yapabilirsiniz.