Merge Plants

Merge Plants

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2
  • DOSYA BOYUTU 30.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LingFeng

Farklı etkiye sahip bitkiler ve çiçekler yetiştirerek zombileri iyileştirebileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Evinizi istila etmeye çalışan komik görünümlü zombileri iyileştirerek zararsız hale getirmek için onlarca farklı bitki ve çiçek yetiştirebileceğiniz Merge Plants, mobil platformda strateji oyunları arasında yer alan ve binlerce oyun sever tarafından keyifle oynanan sıra dışı bir oyundur.

Basit ama eğlendirici grafikleri ve keyif verici ses efektleri ile dikkat çeken bu oyunda amaç, büyük bir bahçeye farklı bitikler ve çiçekler ekerek dünyayı tehdit eden zombileri kurtarmak ve onları normale döndürmektir. Ektiğiniz ve zamanla olgunlaştırdığınız çiçekler sayesinde komik görünümlü zombileri ve hastalanmış hayvanları iyileştirebilirsiniz. Bu sayede dünyadaki tüm kötü virüsleri temizleyebilir ve dünyayı kurtarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken güzel bir bahçe kurarak çeşitli bitkiler yetiştirmek ve zararlı virüsleri yok etmektir.

Oyunda ayçiçeği, mantar, papatya, kaktüs, gül ve daha onlarca bitki yer almaktadır. Bu bitki ve çiçekleri ekerek zombileri eski hallerine döndürebilir ve görevleri tamamlayabilirsiniz.

Android ve İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan Merge Plants, ücretsiz olarak sunulan kaliteli bir oyundur.