Mertsoft Taksitli Veresiye Satış

Mertsoft Taksitli Veresiye Satış

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,104
  • DOSYA BOYUTU 42.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mertsoft

Mertsoft Taksitli Veresiye Satış programını kullanarak tüm müşterilerinizin ödemelerini kolayca takip edebilirsiniz.

Mertsoft Taksitli Veresiye Satış programı, küçük dükkanlar işletenlerin mali kayıtlarını tutabilmek için kullanabilecekleri yerli ve ücretsiz programlar arasında yer almakta. Programı kullanarak müşterilerin takibinin yapılması ve böylece tüm veresiye taksitli satışların hesabının tutulması mümkün hale geliyor.

Programın arayüzü olabildiğince basit bir şekilde hazırlanmış ve böylece kurar kurmaz hemen kayıt tutmaya başlayabilirsiniz. Eklediğiniz müşterilerin toplam ne kadar borçları olduğunu, ne kadarını ne zaman ödediklerini kolayca görebiliyor, dilerseniz yeni müşteriler de ekleyebiliyorsunuz. Eğer çok sayıda müşteriniz varsa bunların arasında aramalar yapmak da mümkün.

Eklenen müşterilerin açıklamaları, telefon ve adres bilgileri de elbette unutulmamış. Kasa hareketleri ve alacak ekranları da programda mevcut ve böylece tüm nakit akışı hakkında bilgi sahibi de olabiliyorsunuz.

Uygulamanın performansı oldukça yeterli ve böylece yüzlerce müşteri de ekleseniz herhangi bir performans sıkıntısıyla karşılaşmak olası değil. Kasa hareketleri sırasında çeşitli tarih aralıkları belirlemek mümkün olduğu için hangi tarihlerde kasanızda ne kadar para girdiğini ve çıktığını hesaplayabilirsiniz.

Eğer ücretli programlara para vermek istemezseniz en kolay yoldan taksit ve veresiye takibi için Mertsoft Taksitli Veresiye Satış programını kullanabilirsiniz.