METAL SLUG X

METAL SLUG X

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 424
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SNK PLAYMORE

METAL SLUG X klasik bir aksiyon oyunudur

METAL SLUG X, 90'lı yılların sonuna doğru SNK tarafından Neo Geo oyun sistemlerine özel olarak yayınlanan klasik aksiyon oyununun bilgisayar versiyonu.

CD Projekt'in oyun platformu GOG üzerinde bilgisayar versiyonu satışa çıkan METAL SLUG X, bize hem nostalji yapma hem de bolca eğlenme imkanı veriyor. Seneler geçse de eskimeyen, size ilk oynadığınızdaki eğlenceyi sunabilen bir oyun olan METAL SLUG X'te farklı kahramanı kontrol ederek askeri güçler, teröristler, uzaylılar ve mumyalar gibi farklı düşmanlara karşı savaşarak dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz. Bu uzun savaşımızda birçok farklı silahı kullanma imkanına da sahibiz.

METAL SLUG X'te ekranda yatay olarak ilerlerken bir yandan düşman ateşinden kaçıyor, diğer yandan ateş ederek düşmanları yok ediyoruz. Savaş esirlerini kurtardığımızda ise bu esirler bize sürpriz silahlar verebiliyor veya bizim yanımızda savaşabiliyorlar.

METAL SLUG X'in PC versiyonunda oynayacağınız bölümü seçebilmeniz ve oyunu online olarak diğer oyuncularla birlikte internet üzerinden oynayabilmeniz de mümkün. METAL SLUG X'in minimum sistem gereksinimleri de bir hayli düşük:

- 2.4 GHz Pentium 4 işlemci

- 1 GB RAM

- Intel HD Graphics ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 500 MB boş depolama alanı

- Klavye, fare