Xiaomi Mi Remote Controller

Xiaomi Mi Remote Controller

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 1,238
 • DOSYA BOYUTU 29 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Xiaomi

Elektrikli ev aletlerini Android telefonunuzdan kontrol edin.

Xiaomi Mi Remote Controller apk, elektrikli ev aletlerini Android telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlayan uzaktan kumanda uygulaması. Kızılötesi vericiye sahip çoğu telefonda çalışan uzaktan yönetim uygulaması, Xiaomi, Samsung, LG, Panasonic, Sharp başta olmak üzere birçok modele destek veriyor. Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olan Çinli teknoloji devi Xiaomi akıllı telefonları kadar ürettikleri yardımcı yazılımlar ile de dünyada milyonlarca kullanıcıya ulaşıyor. Andorid kullanıcılarına özel olarak geliştirilen ve Google Play üzerinde ücretsiz olarak yayınlanan Xiaomi Mi Remote Controller apk indir ile kullanıcılar android akıllı telefon ve tabletlerini adeta bir kumandaya çevirecek ve televizyonlarına bağlanarak kanal değiştirebilecekler. Birbirinden farklı markalardaki akıllı televizyonlarda kanal değiştirmeye, ses açıp kısmaya ve daha pek çok özelliğe imkan sağlayan Xiaomi Mi Remote Controller apk yükle ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Xiaomi Mi Remote Controller Apk Özellikleri

 • Ücretsiz kullanım,
 • Xiaomi, Samsung, LG, Panasonic, Sharp gibi pek çok tevizyon ile uyumlu,
 • Android platformuna özel,
 • Sade ve kullanıcı dostu bir arayüz,
 • Basit kullanım,
 • İngilizce dil desteği,

Uzaktan kumandayı bulamadığınızda, bozulduğunda veya evdekilere şaka yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz uzaktan kontrol uygulamalarından biri Xiaomi Mi Remote Controller. Televizyon, ses sistemi, set üstü kutu, DVD oynatıcı, projektör, A/V alıcısı, kamera ve elbette Mi TV ve Mi Box ürünlerini Android telefonunuzdan kontrol edebildiğiniz bir uygulamadan bahsediyorum. Türkçe dil desteği yok ancak gerek de duymuyorsunuz. Tek yapmanız gereken; IR Remote listesinden kontrol etmek istediğiniz ürünü seçmek. Birçok model mevcut. Yalnız Arçelik, Vestel, Sunny gibi bilindik olmasına rağmen çıkmayan markalar var. Bunları da başka markayı seçerek çözebiliyorsunuz.

Xiaomi Mi Remote Controller Apk İndir

Uzaktan yönetim uygulaması olarak adından söz ettiren Xiaomi Mi Remote Controller apk kızılötesi işlevselliği ile Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına cihazlarını bir kumandaya dönüştürme fırsatı veriyor. Ücretsiz olarak yayınlanan başarılı uygulama hem güvenilir hem de basit kullanımı ile kullanıcılarını tatmin etti. Yıllardır ilgiyle kullanılmaya devam edilen başarılı mobil uygulama her yıl aldığı onlarca farklı güncelleme ile uyumlu olduğu cihaz sayısını da artırmaya devam etti. İngilizce dil desteği ile kullanılabilen başarılı uygulama, sevilerek kullanılıyor.