Microsoft OneNote 2013

Microsoft OneNote 2013

kullanıcı

Microsoft OneNote 2013, okullarda ve iş dünyasında farklı amaçlar için notlar alabileceğiniz popüler, ücretsiz ve kullanışlı bir not alma programıdır.

Microsoft OneNote 2013, Microsoft'un Windows, Mac, Android, iOS,Windows Phone ve tarayıcı üzerinden kullanılabilen etkili ve kullanışlı not alma uygulamasıdır.

Kişisel ve iş amaçlı kullanabileceğiniz OneNote, yeni duyurulan Mac versiyonu ile birlikte Windows kullanıcılarına da ücretsiz olarak sunulmaya başladı. Daha önce Office paketine sahip olan kullanıcılar tarafından kullanılabilen not alma uygulaması üzerinde oluşturduğunuz tüm notları OneDrive ile eşitleyerek diğer cihazlarınız üzerinden de dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Oluşturudğunuz notları dilediğiniz gibi kişiselleştirmenizi sağlayan OneNote ile farklı yazı boyutu, türü ve renkleri kullanabilir, böylelikle etkileyici görünüme sahip notlar oluşturabilirsiniz. İş hayatınızdaki projelerinizde, okulda derslerinizcde veya ödevlerinizde kullanabileceğiniz uygulama modern ve şık bir arayüze sahip.

İş veya okul arkadaşlarınız ortak çalıştığınız taslak ve projeler için notlar alarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşmanızı sağlayacak olan OneNote, notlarınız üzerinde yeniden adlandırma, renklendirme, sayfaları silme ve yeni sayfa oluşturma gibi işlemler yapabilmenizi sağlamaktadır. Ücretsiz versiyonu sınırsız süreli olarak kullanabileceğiniz gibi daha gelişmiş ve detaylı özellikler ile OneNote kullanmak için ücretli versiyona geçiş yapmalısınız.

Daha önce ücretsiz veya deneme sürümü bulunmayan OneNote'u ücretsiz olarak bilgisayarlarınıza indirerke günlük yaşantınızda unutmak istemediğiniz ufak detayları not alabilir ve böylece daha düzenli ve planlı bir yaşantıya sahip olabilirsiniz. Hem okul hem de iş yaşantınızın daha verimli geçmesini sağlayacak olan OneNote'u kullanabilmek için tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek.