BizimHesap

BizimHesap

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,003
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BizimHesap Ltd.

BizimHesap, bulut tabanlı çalışan kullanımı kolay, güvenli ve hesaplı ön muhasebe sistemi.

BizimHesap, tüm muhasebe ihtiyaçlarınızı hiç yatırım yapmadan 7 gün 24 saat kolaylıkla yönetebileceğiniz ön muhasebe sistemi. Bulut üzerinde çalışmasıyla bilgilerin saklanması için gerekli sunucu ihtiyacını, muhasebe yazılımı lisansı almayı, bilgilerin yedeklenmesi gerekliliğini ortadan kaldıran ve Microsoft Azure teknolojisini kullanmasıyla son derece güvenli olan bir sistemden söz ediyoruz.

Bulut tabanlı çalışan en kolay en hesaplı ön muhasebe sistemi BizimHesap, Microsoft Azure tarafından sağlanan bulut teknolojisi sayesinde işletmenizin ön muhasebesi tutarken ihtiyacınız olacak şeyleri tamamen ortadan kaldırıyor. Bilgilerinizi saklamak için sunucu bulundurmanız, oldukça pahalı olan muhasebe yazılımlarını satın almanız gerekmiyor. Bilgisayarınıza virüs bulaşsa, sisteminiz çökse dahi verileriniz güvende ve dünyanın neresinde olursanız olun anında bilgilerinize ulaşmanız mümkün.

Son derece basit ve kullanışlı arayüzüyle muhasebe terimlerine takılmadan hesabınızı tutabileceğiniz BizimHesap ön muhasebe sisteminin öne çıkan özelliklerinden de kısaca bahsetmem gerekirse:

  • Müşterilerinizin satışlarına, ödeme bilgilerine ulaşmanız oldukça kolay. Dilerseniz tek tıkla müşterinizin geçmişe dönük hesap ekstresini alma, e-posta bilgilendirme şansına sahipsiniz.
  • Dilediğiniz kadar ürün ve depo tanımlayıp her deponuzda hangi üründen ne kadar stok kaldığını kolaylıkla görürsünüz. Depo sayımları, stok giriş çıkış raporlarını yine tek tıkla almanız mümkün.
  • Tüm giderlerinizi, satışlarınızı, alışlarınızı girdikten sonra hangi haftayı ne kadar gelirle kapatacağınızı önceden gösteren nakit akış tablonuz karşınıza geliyor. Gelirinizi bildiğinizden harcamalarınızı buna göre planlama şansınız oluyor.
  • Ürün veya hizmet aldığınız tedarikçilerinizle olan ticaretinizi takip etme aşamasında da BizimHesap oldukça başarılı. Alışlarınızı, ödemelerinizi kolaylıkla listeleyebiliyorsunuz. Daha da güzeli ödemelerinizin vadesi geldiğinde bildirim alıyorsunuz.
  • Aldığınız, verdiğiniz, ciroladığınız tüm çeklerinizi takip edebilmenin yanı sıra çekleri faktöring aracılığıyla tahsil etme, faktöring masraflarınızı görme, vadesi gelen çek-senetler için müşterilerinize e-posta veyahut kısa mesaj olarak hatırlatma bulunma şansına sahipsiniz.
  • Hepsinden daha önemlisi kullanmak için - kafa karıştıran – muhasebe terimlerini bilmeniz gerekmiyor. Muhasebe programlarının genelinde karışık ekranlar yerine olabildiğince basitleştirilmiş kullanıcı arayüzü karşınıza çıkıyor.

Ön muhasebe tutmayı kolay ve güvenli hale getiren BizimHesap’ı bir ay boyunca ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz. Sonrasında aylık abonelik modellerinden birini seçerek kullanmaya devam edebilirsiniz.