Mike V: Skateboard Party

Mike V: Skateboard Party

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 344
  • DOSYA BOYUTU 75.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ratrod Studio Inc.

Mike V: Skateboard Party, tablet ve bilgisayarlarınızda Xbox kontrolcüsü ile de oynayabileceğiniz keyifli bir kaykay oyunudur.

Gerek oyuncu ve çevre modellemeleri, gerek oynanış tarzı, gerekse de oyun içi öğeleriyle dikkat çeken Mike V: Skateboard Party, Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz en kaliteli ve zevkli kaykay oyunu. Çoklu oyuncu desteği sayesinde gerçek oyuncularla kapışma fırsatı da sunan oyunda hem kaykaycınızı hem de kaykayınızı kişiselleştirebiliyorsunuz.

İster dokunmatik kontroller üzerinden, ister klavyeden, isterseniz de Xbox kontrolcünüzü kullanarak oynayabileceğiniz bu kaykay oyununa bayılacaksınız. Çatı katı, park, alış veriş merkezi demeden kaykayınızla birbirinden artistik hareketler yaparak puan kazanmaya çalışacak, kendinizi geliştirdikten sonra dünyanın dört bir yanındaki kaykaycılarla yarışacaksınız. Kazandığınız puanlarla kaykaycınızın ve kaykayınızın görünümünü değiştirebileceksiniz. Airwalk, Powell & Peralta gibi tanınmış markaların ürünlerinden oluşan mağaza sizleri bekliyor olacak.

İlk kez kaykay oyunu oynayanları oyuna alıştıran pratik yapma bölümü de içeren oyunda yeni pist ve öğelerin kilidini kaldırabilmek için soluğu Kariyer moduna alacaksınız. Bu modda sunulan öğeleri açmak kaykayınızla gösterdiğiniz performansınıza bağlı. Kaykayınızla ne kadar ilginç hareketler yaparsanız o kadar yüksek puan kazanacaksınız. Conditions ve Revolution Mother’ın gaza getiren müzikleri sizi oyuna daha da bağlayacak.

Mike V: Skateboard Party, grafikleri, oynanışı, atmosferi, sesleri kısacası her şeyiyle sizi büyüleyecek.f Fiyatını da sonuna kadar hak ediyor.