Milliyet

Milliyet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,393
  • DOSYA BOYUTU 6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Doğan Gazetecilik A.Ş.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Milliyet gazetesi resmi uygulamasıdır.

Milliyet Gazetesi, hepimizin bildiği gibi Türkiye'nin en büyük gazetelerinden bir tanesi. Neredeyse yüz yıllık bir yayın hayatına sahip olan gazete aynı zamanda Türkiye'nin ilk gazetelerinden bir tanesi diyebiliriz.

Fakat teknolojinin sürekli geliştiği günümüzde gazeteler de buna ayak uydurmak zorunda kalmaya başladılar. Kağıttan bilgisayar ekranlarına geçerken aynı kitaplarda olduğu gibi gazeteler de elektronik gazete şeklini almaya başladı.

Milliyet de ilk önce internet sitesi olarak bu alanda yerini aldı. Milliyet'in internet sitesi ise Türkiye'nin en çok ziyaret edilen siteleri arasında. Fakat artık mobil cihazların yükselişi, beraberinde uygulama yapma ihtiyacını da getirdi.

Milliyet'in Android uygulamasında, Milliyet'in web sayfasında bulabileceğiniz her şeye erişebilirsiniz. Türkiye ve Dünya'dan haberler, son dakika haberleri, ekonomi, spor, sinema, kültür sanat ve daha pek çok kategori bu uygulamada bulunmakta.

Eğer siz de sıkı bir Milliyet takipçisiyseniz ve mobil cihazınızda rahatlıkla okumak istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.