Mini Golf Club

Mini Golf Club

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 833
  • DOSYA BOYUTU 33.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Obuma Games

Mini Golf Club, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz gerçeğe yakın bir golf simülatörü oyunu.

Mini Golf Club, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz kaliteli görsellere sahip en gerçekçi golf simülatörü oyunu.

Dokunmatik cihazlar için tasarlanan ancak klavye ve fare ile veya Xbox kontrolcüsüyle de oynanabilen golf simülatörü oyununda 50’den fazla interaktif golf sahası bulunuyor. Golf sahaları gerçekti gibi tasarlandığından kendinizi gerçekten golf oynuyormuş gibi hissedebiliyorsunuz. Öte yandan golf sahalarında karşılaşılan su alanları, tepeler, rüzgarlı bölgeler gibi zorlu engellerin hepsi mevcut. Atış yaparken engelleri ve rüzgarın gücünü hesaba katmalı ve ona göre atışınızı dikkatlice yapmalısınız.

Gelişmiş fizik motoru sayesinde gerçeğe oldukça yakın bir golf deneyimi sunan Mini Golf Club, Windows 8 platformunda golf oyunu açığını kapatan başarılı bir yapım demek isterdim ancak oyunda ciddi anlamda bir optimizasyon sorunu var. Menüler arası geçiş oldukça yavaş ve oyunun grafik kalitesini artırdığınızda -hele ki en iyi grafik ayarına getirdiğinizde- hiçbir zevk aldırtmayacak kadar yavaş oynanan bir oyun haline dönüyor. Tabii ki grafik kalitesini düşürmeniz mümkün ancak bu sefer de gözünüz çimlere takıldığından oyuna konsantre olamıyorsunuz. Bunun dışında oyunun hiçbir eksiği bulunmuyor ve ücretsiz kategorisinde şu ana kadar karşılaştığım en iyi golf oyunu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.