Minibüs Drift ve Modifiye 3D

Minibüs Drift ve Modifiye 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 319
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MuFa Entertainment Studio

Minibüs Drift ve Modifiye 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Minibüs Drift ve Modifiye 3D oyunculara bir minibüs şöförü olma ve minibüsleriyle çılgın hareketler gerçekleştirme imkanı veren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Minibüs Drift ve Modifiye 3D'de kendi minibüsümüzle asfaltta yanlama ve çılgıncasına lastik yakma keyfini yaşıyoruz. Ülkemizin en yaygın olarak kullanılan toplu taşıma araçlarından olan minibüslerin uçuk akrobatik hareketlerine şahit olduğumuz oyunda drift yeteneklerimizi konuştururken minibüsümüzü kendi tercihlerimize göre modifiye edebiliyoruz ve özel bir hale getirebiliyoruz.

Minibüs Drift ve Modifiye 3D'de aracınızın dış boyasını çeşitli şekillerde yapılandırabiliyorsunuz. Bunun yanında far rengini, jant rengini ve cam kaplamalarını değiştirebilmeniz de mümkün. Oyunda aracınızı ekrandaki dokunmatik kontrolleri kullanarak yönetiyorsunuz. Ekranın sağındaki gaz ve fren pedallarıyla aracınızı hızlandırığ yavaşlatabilir, ekranın solundaki yön tuşlarıyla aracınızı yönlendirebilirsiniz.

Minibüs Drift ve Modifiye 3D çok yüksek kaliteli grafiklere sahip değil.