MiniTool Mac Data Recovery

MiniTool Mac Data Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 259
  • DOSYA BOYUTU 16.95 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MiniTool

MiniTool Mac Data Recovery Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programıdır

MiniTool Mac Data Recovery eğer bir Mac bilgisayar kullanıyorsanız ve dosya kurtarma işi için pratik olarak kullanabileceğiniz bir silinen dosyaları geri getirme programı arıyorsanız işinize yarayabilecek bir yazılım.

Bilgisayarlarımızı kullanırken dosya transferleri yapabiliyoruz ve farklı dosyalar üzerinde çalışabiliyoruz. Fakat yaşanan elektrik kesintileri, yazılımsal veya donanımsal hatalar bu işlemlerin kesintiye uğramasına, kullanılan dosyaların zarar görmesine, silinip kaybolmasına sebep olabiliyor. İşte bu dosyaları kurtarmak için MiniTool Mac Data Recovery kullanabilirsiniz.

MiniTool Mac Data Recovery temel olarak Mac bilgisayarınızın depolama birimini tarıyor ve kaybolan dosyaları tespit etmeye çalışıyor. Bulunan dosyaları size listeleyen program bu dosyaları geriye almanıza imkan veriyor. 3 aşamalı olarak gerçekleştirebildiğiniz bu sürecin bir hayli pratik bir süreç olduğunu söyleyebiliriz.

MiniTool Mac Data Recovery'nin güzel yönü eğer fotoğraflarınızı kurtarmaya çalışıyorsanız size küçük önizlemeler de sunabilmesi. Bu sayedekurtarmak istediğiniz resimleri kolayca seçebiliyorsunuz.