321Soft iPhone Data Recovery for Mac

321Soft iPhone Data Recovery for Mac

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 406
  • DOSYA BOYUTU 4.32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 321Soft

321Soft iPhone Data Recovery for Mac, iOS cihazlarınızdaki verileri kurtarabileceğiniz en iyi dosya kurtarma programlarından bir tanesidir.

321Soft iPhone Data Recovery for Mac, iPhone, iPad ve iPod Touch'larınızdaki verilerin kurtarma işlemlerini yapabilceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir Mac programıdır. iOS cihazlarınızdaki kaybolan verileri kurtarmaya yarayan program kendi alanındaki en iyilerden bir tanesi.

Kaybettiğiniz verilerin nedeni ve nasıl olduğu hiç önemli değil. iOS cihazlarınızdaki kaybolan 12 farklı dosya türünü tamamen geri getirebilen program oldukça etkileyici ve başarılı. Programı kullanarak 2 farklı veri kurtarma işlemi yapabiliyorsunuz. Bunlardan biri direkt olarak iOS cihazlar üzerinden veri kurtarımı. Diğeri ise iTunes'un yedek dosyalarından kurtarma işlemidir.

Kullanıcı dostu arayüzü ile birlikte veri kurtarma işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Programın ücretsiz versiyonunu deneyerek iOS cihazlarınızdaki kaybolan verileri kurtarabilirsiniz Beğenmeniz halinde ise programın ücretli tam sürümünü almanızı öneririm.

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızdaki kaybolan tüm verilerinizi geri getirmenizi sağlayan programı kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. Özellikle  önemli dosya, belge veya fotoğraflarınızı kaybettiğinizde işinize yarayacak olan program gayet kullanışlı ve her iOS cihaz sahibinin bulundurması gerekenlerden bir tanesi.