BlackBerry Link

BlackBerry Link

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,141
  • DOSYA BOYUTU 175.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Research In Motion Limited

BlackBerry Link, PC'niz ve BlackBerry akıllı telefonunuz arasındaki senkronizasyon işlemlerini sağlamaktadır.

BlackBerry Link, kullanmakta olduğunuz bilgisayarınız ve BlackBerry telefonunuz arasındaki senkronizasyon işlemlerini gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz BlackBerry resmi uygulamasıdır.

BlackBerry 10 işletim sistemine sahip akıllı telefonlar üzerinde yer alan video, müzik, resim ve dökümanlarına bilgisayarları üzerinden ulaşmak isteyen kullanıcıların mutlaka ihtiyaç duyacakları bir yazılım olan BlackBerry Link, modern ve şık arayüzüyle dikkat çekmektedir.

Aynı zamanda BlackBerry Link ile akıllı telefonunuz üzerinde yer alan verileri kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza yedekleyerek, daha sonra telefonunuzun başına herhangi bir şey gelmesi durumunda yedek dosyanızdan geri yükleme yapabilirsiniz.

Akıllı telefonunuz üzerinde yer alan verileri bilgisayarınıza aktarabileceğiniz gibi bilgisayarınız üzerindeki verileri de doğrudan telefona aktarma şansını kullanıcılara sunan program gerçekten çok kullanışlıdır.

Eski bir BlackBerry cihazdan yenisine geçerken tüm verilerinizi yine BlackBerry Link ile yeni telefonun içerisine aktarabilirsiniz.

Sonuç olarak tüm BlackBerry kullanıcılarının bilgisayarları üzerinde sahip olmaları gereken bir yazılım olan BlackBerry Link, senkronizasyon işlemleri için en büyük yardımcınız olacak.