CleanMyPhone

CleanMyPhone

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 375
  • DOSYA BOYUTU 5.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fireebok

CleanMyPhone ile iOS cihazınızı en yüksek performans ile kullanabilirsiniz

CleanMyPhone kullanıcılara iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leri için gereksiz dosya temizleme imkanı sunan kullanışlı bir performans artırma yazılımıdır.

Eğer iOS işletim sistemine sahip bir iPhone, iPad veya iPod Touch kullanıyorsanız bu cihazlarınıza zaman içerisinde birçok uygulama indirip yüklüyor, farklı dosyalar depolayabiliyorsunuz. Yüklediğiniz uygulamalar ise kullanıldıkça yeni dosyalar üretebiliyor ve bunun yanında internet üzerinden çeşitli ek dosyalar indirebiliyor. Bu tür dosyalar zamanla birikerek cihazınızda gereksiz depolama alanı işgal etmeye ve cihazınızı yavaşlatmaya başlıyor. İşte CleanMyPhone bu tür durumlarda başvurabileceğiniz ve iOS cihazınızda boş yer açma ve perfromansını artırma amacıyla kullanabileceğiniz bir program.

CleanMyPhone kullanabilmek için iOS cihazınızı kendi kablosuyla bilgisayarınıza bağlamanız gerekmekte. iOS cihazınızı kablo ile bilgisayara bağladığınızda CleanMyPhone iOS cihazınızın adını, depolama alanı istatistiklerini, iOS işletim sistemi versiyonunu, cihaz ID'sini ve seri numarasını görüntülemektedir. CleanMyPhone uygulamalarınız tarafından üretilen gereksiz ek dosyaları, çerezleri ve diğer dosyaları taramakta ve size listelemektedir. Ayrıca program büyük dosya boyutuna sahip dosyaları özel olarak taramanıza da imkan veriyor. Bu sayede silebileceğiniz ve cihazınızda büyük yer açabileceğiniz dosyaları kolayca tespit edebiliyorsunuz.