Minuum Keyboard

Minuum Keyboard

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,007
  • DOSYA BOYUTU 20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Whirlscape

Tek satırlık alternatif bir klavye uygulaması olan Minuum Keyboard ile Android'de yazmak çok daha keyifli.

Minuum Keyboard uygulaması Android akıllı telefon ve tabletlerinizdeki yazma alışkanlıklarınızı değiştirebilecek kapasitedeki uygulamalardan bir tanesi. Ekranınızda sadece tek bir satır kaplayan uygulama bu tek boyutlu yapısı sayesinde hız arayanlar için mükemmel bir alternatif haline geliyor.

Bu kadarcık bir alanda nasıl doğru yazım yapabileceklerini merak edenler ise uygulamanın otomatik düzeltebilme kabiliyetinden etkileneceklerdir. Diğer klavye uygulamalarının ekranın yarısını kaplamasından dolayı ortaya çıkarılan uygulama, böylece akıllı telefonların en önemli bölgesi olan ekranın daha verimli olarak kullanılmasını sağlıyor.

İhtiyaç duyabileceğiniz zamanlar için tam bir klavye de barındıran uygulamanın özellikle küçük ekranlı cihaz sahipleri tarafından sevileceğine inanıyorum. Ayrıca düz olan yapısına rağmen aslında küçültülmüş bir QWERTY klavye olan Minuum Keyboard, büyük parmakları olanlar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. Zira uygulamanın büyüteç desteği var ve harflere tam basmadığınızda neyi seçmek istediğinizi sizin için büyütüyor.

Yazmak istemeyenler için Google ses tanıma uygulamasından da faydalanabilen Minuum Keyboard şimdilik bu ilk sürümünde sadece İngilizce dilini destekliyor ancak gelecek sürümlerde farklı dillerin geleceği ekip tarafından belirtilmiş durumda.

ARTILAR

Kolay kullanım

EKSİLER

Türkçe desteği olmaması