MiTeC InfoBar

MiTeC InfoBar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 192
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mitec

Windows masaüstünüzün çok daha işlevsel hale gelmesi için üretilmiş bir araç çubuğu ve ücretsiz.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

MiTeC InfoBar programı sayesinde bilgisayarınızı çok daha hızlı ve kolay bir şekilde kullanmanız mümkün hale geliyor. Program masaüstünüze bir araç çubuğu ekliyor ve bu araç çubuğu sayesinde direkt olarak güncel tarih ve saati, işlemci yükünü ve hafıza kullanımını anında görebiliyorsunuz. Ancak ücretsiz olarak sunulan programın işlevleri sadece bunlarla sınırlı değil.

Toolbar içerisinden direkt olarak hava tahminlerini görebilir, hesap makinesi açabilir, takvim oluşturabilir, masaüstünüzün detaylarını keşfedebilir, not defteri açabilir, kod aracı sayesinde programlama işlerinize destek alabilirsiniz. Elbette RSS takibi ve haber siteleri de uygulamada unutulmamış ve tüm bu işlevlere bir tık kadar yakın olmak oldukça kolay.

Arayüz olarak her ne kadar biraz eski bir tasarıma sahip olsa da programın işlevselliği sayesinde bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Sık sık yukarıda saydığımız işleri takip edenlerin kesinlikle faydalanması gerekenler arasında.