Modern Driving School 3D

Modern Driving School 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 155
  • DOSYA BOYUTU 41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tapinator

Modern Driving School 3D, hem araba sürme hem de araba park etme keyfini bir arada yaşayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android araba oyunu.

Modern Driving School 3D, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Android park etme oyunlarından bir tanesi. Hem araba sürme hem de araba park etme oyunu olarak oynayabileceğiniz oyunda bir çok modern ve lüks araba kullanacaksınız.

Modifiyeli ve şık araçları size gösterilen park yerlerine park etmeniz gereken oyunda hata yapmamanız gerekiyor. Bu nedenle oyunu indirip yükledikten sonra ilk park etme görevlerinizde biraz sakin ve dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Bir süre oynadıktan sonra oyunun kontrollerine alışıp arabaları daha rahat park etmeye başlıyorsunuz.

Gerçekçi arama sürme keyfi yaşayabileceğiniz oyunda 6 farklı araba bulunuyor fakat bir çoğu kilitli olarak geliyor. Bu nedenle kilitlerini oynadıkça açmanız gerekiyor. Sahip olduğunuz arabaları kendi zevkinize göre farklı renklere boyama fırsatı da bulacağınız oyunda park etme dışında pek çok özellik sunuluyor. Böylelikle oyuncular sadece park ederek bir süre sonra oyundan sıkılmıyor.

3 boyutlu ve kaliteli grafikleri ile eğlenceli bir Android araba park etme oyunu deneyimi sunan Modern Driving School 3D'yi ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.