ModernView

ModernView

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,374
  • DOSYA BOYUTU 0.53 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ModernView

ModernView, bilgisayarınızda bulunan resim dosyalarını görüntülemenize olanak sağlayan ücretsiz bir resim göstericidir.

OpenGL destekli bir resim görüntüleme programı olan ModernView sayesinde bilgisayarınızda bulunan tüm resim dosyalarını hızlı ve kolay şekilde görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda resimler arasında geçiş yaparken herhangi bir takılma, atlama, bekleme, titreme ve benzeri bir sorunla karşılaşmazsınız.

Modern arayüzü ve resimleri sunum şekli bakımından gerçek anlamda profesyonelliği kullanıcılara sunan yazılım günümüz ekran kartlarıyla uyumlu şekilde çalışmaktadır.

Farenizin kaydırma tuşu yardımıyla resimlere son derece yumuşak ve sorunsuz bir şekilde yakınlaşmanıza ve uzaklaşmanıza olanak sağlayan ModernView, herhangi bir şekilde resimlerin boyutlarını küçültmez.

İçerisinde yer alan WIC codec paketi sayesinde GIF ve RAW gibi resim formatlarını da görüntülemenize olanak sağlayan yazılım, bunlar dışında bilinen tüm popüler resim dosyası formatlarını da desteklemektedir. Ayrıca çoklu ekran desteği, tüm özellikleriyle tam ekran modu, standart ve panorama slayt şovları gibi özelliklere de sahip olan yazılım resim görüntüleme konusunda gerçekten başarılı.

Tüm bunların dışında küçük resim önizleme, fare ve klavye yapılandırması, 2 boyutlu kaydırma çubuğu, seçimli yakınlaştırma, büyüteç ve daha birçok gelişmiş özelliğe sahip olan without downsizing ModernView'u tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.