Momondo

Momondo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 495
  • DOSYA BOYUTU 7.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Momondo

Uçak seferlerini sorgulamak ve en uygun fiyatlı uçak biletlerini alabilmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Momondo Android uygulaması istediğiniz en uygun fiyatlı uçuşları bulmanızı ve dilerseniz rezervasyon yapmanızı ya da bilet satın almanızı sağlayan bir seyahat uygulaması. Uygulamanın sağladığı imkanlar arasında farklı bilet ve uçuşlar arasında karşılaştırma yapmak da olduğu için istediğiniz uçak biletini bulmakta pek sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Uçuş bilgilerini dilerseniz direkt olarak e-posta adresinize gönderebilir, arkadaşınızla paylaşabilir ya da seyahat planlarınızı uygulama içerisinde saklayabilirsiniz. Dünyadaki pek çok havayolunu içerisinde bulunduran Momondo bu havayollarının adedini de her geçen gün arttırıyor.

Tamamen ücretsiz olan Momondo uygulaması varolan bütün şehirleri ve ülkeleri içerisinde barındırıyor. Böylece istediğiniz fiyattaki biletleri tarayabileceğiniz gibi uçuş saatleri ve yer tercihlerinizi de hızlıca seçme şansınız var. Özellikle sık sık uzak mesafe uçuşlar yapanların hemen bilet alabilmek için kullanabilecekleri bir uygulama olduğuna inanıyorum.