Money Tracker Free

Money Tracker Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 216
  • DOSYA BOYUTU 5.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici K-Tech Systems Ltd

Money Tracker Free, Windows 10 üzerinde çalışan ve kişisel gelir-gider dengesinin kurulması için kullanılabilecek yegane iyi uygulamalardan bir tanesidir.

Money Tracker Free, Windows için geliştirilmiş kişisel muhasebe uygulamalarından bir tanesidir. 

Maaş alanların her zamanki sorunu ay sonunu getirememektir. (Tabii yüksek meblağlar alanlardansanız bilemiyoruz.) Bunu engellemenin en iyi yolu ise harcamalarınızı kontrol altına almak, mümkünse bir yere yazarak sürekli denetlemektir. Hani eski Türk filmlerinde gördüğümüz, ay sonunda hesap yapan memur baba modeli gibi. Aslında bu sürekli yapılması gereken, israfı ve boşa harcamayı engelleyen şeylerden bir tanesi.

Money Tracker hem ücretli hem de ücretsiz versiyonlarıyla bunun sizin için kolaylaştıran uygulamalardan bir tanesi. Uygulamayı indirdikten sonra Windows 10 üzerinden çalıştırıyor ve kendi hesabınızı tutmaya başlıyorsunuz. Ücretli versiyonunda banka hesapları, gelir-gider istatistikleri gibi detaylar olsa da uygulamanın ücretsiz versiyonu da bir hayli iyi çalışıyor. Uygulamayı indirdikten sonra harcamalarınızı ve gelirlerinizi giriyorsunuz. Bunu düzenli olarak yaptığınızda, ay sonunda karşınıza bir tablo çıkıyor ve nerelere gereksiz harcama yaptığınızı daha net şekilde görebiliyorsunuz.