Monster Life

Monster Life

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,042
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Numa adasını istila eden Chaos tarafı ile bizim aramızda geçen savaşı konu alan Monster Life yapımı, savaşı konu alsa da oldukça eğlenceli ve renkli bir oyun.

Numa isimli ada ve adada hâkimiyet kurmak isteyen Chaos topluluğunun merkezinde geçen Monster Life, Gameloft tarafından hazırlanmış ücretsiz bir oyun. Oyuncuya verilen görev ise, adaların güvenli bir yer olmasını sağlamak ve hatta bunun için çarpışmak. Ancak savaşlar bildiğimiz savaşlardan ziyade şirin canavarlar yetiştirip bu canavarları düşmanın canavarı ile kavga ettirme üzerine. Küçük canavarlarımız ne kadar başarılı olursa adaların güvenliği de o kadar iyi sağlanmış oluyor. Bununla birlikte adalarda da nizamın sağlanması gerekiyor.

Çizgi film tadında çizilmiş olan karakterlerden oluşan oyunda, sevimli canavarların beslenmeleri, güçlü kılınmaları ve temizlikleri gibi konularla da ilgilenmek gerekiyor. Tüm bunlar, Chaos'a ait canavarlarla mücadele etmek için iyi bir ekip oluşturmak adına gerçekleştiriliyor.

Oyunda toplam dört ada yer alırken, canavarların savaşabilecekleri otuz altı farklı müsabaka bölgesi bulunuyor. Yirmiden fazla canavar türü ile eğlenceli ve sevimli bir macera sizi bekliyor.