Morpa Kampüs

Morpa Kampüs

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22,913
  • DOSYA BOYUTU 16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Morpa Kultur Yayinlari

Morpa Kampüs'e giriş yapın, öğrenci ve öğretmenlere yönelik binlerce içeriğe ücretsiz üyelik seçeneğiyle göz atın.

Morpa Kampüs uygulaması ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ve öğretmenlere yönelik hazırlanan ve derslerde takviye amacıyla tasarlanmış oldukça başarılı bir Android uygulaması.

Morpa Kampüs Nedir?

Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ile öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB'in hazırladığı müfredata uygun, konu anlatımlarından çalışmalara testlere, videolardan deneylere kitaplara binlerce içerik ve detaylı raporlamanın yer verildiği bir platform.

Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun bir şekilde hazırlanan, konu anlatımından tutun da çalışmalar, testler, videolar, belgeseller, ödevler, deneyler, kitaplar ve daha birçok içeriğin sunulduğu Morpa Kampüs uygulaması ilkokul 1. Sınıftan ortaokul 8.sınıfa kadar olan tüm dersleri kapsıyor. Öğrencilerin derslerine yardımcı olması amacıyla hazırlanan bu içerikler sayesinde, öğrencinin derslerindeki başarının artması ve devamlılık sağlaması amaçlanıyor diyebilirim.

Hem öğrenciler hem de öğretmenlere yönelik hazırlanan Morpa Kampüs uygulaması, şu anki aşamada sadece öğrenciler tarafından kullanılabiliyor.

Uygulama özellikleri;

  • MEB müfredatına uygun içerikler,
  • Konu anlatımları, testler, sınavlar, ödevler, interaktif ödevler, çözümlü soru videoları, belgeseller, deneyler, e-kütüphane, ödüllü yarışmalar ve detaylı raporlama gibi geniş içerik,
  • Modern ve sade arayüz,
  • Hem öğrenciler hem de öğretmenler kullanabiliyor,
  • İlkokul 1, 2, 3, 4 ve ortaokul 5, 6, 7, 8. Sınıf dersleri.

Morpa Kampüs Giriş Nasıl Yapılır?

Morpa Kampüs'te Sesli konu anlatımları, okuma ve dinleme metinleri, 3 boyutlu videolar, BBC belgeselleri, Britannica School içerikleri, BBC Muzzy English, etkileşimli çalışmalar, videolu deneyler, çözümlü testler, konu tarama testleri, tema-ünite testleri, ödevler, detaylı ölçme-değerlendirme ve raporlama, soru bankaları yer almaktadır. Ayrıca üyelere özel olarak hazırlanmış e-kitaplar, öykü kitapları, sözlükler ve ansiklopediler yer almaktadır. Tüm bu içeriklerden faydalanmak için Morpa Kampüs'e üye olup giriş yapmanız gerekir. Morpa Kampüs Giriş sayfasından üye olabilir, sonrasında kullanıcı kodu ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Morpa Kampüs Deneme Üyeliği Nasıl Açılır?

Morpa Kampüs deneme üyeliği seçeneği mevcuttur. Morpa Kampüs Aktivasyon sayfasından deneme üyeliğinizi başlatabilirsiniz. İlk defa üye olacaksanız Yeni Üyelik butonuna basın. Daha önce deneme üyeliğinden faydalandıysanız Üyeliğimi Yenile butonuna basın. Mevcut deneme üyeliğinizi sadece 2 kez yenileyebileceğinizi unutmayın. Deneme üyeliğinden yararlanabilmek için Morpa Kültür Yayınları tarafından temin edilmiş ISBN Numarasına sahip olmanız gerekir. Deneme üyeliği ücretsiz olup kayıt olunan tarihten itibaren belirtilen günler arasında geçerlidir.