MORTAL Racing 3D

MORTAL Racing 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 387
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Foose Games

MORTAL Racing 3D tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir yarış oyunudur.

MORTAL Racing 3D Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur. Şehir içinde hız yaptığımız bu oyunda tehlikelerle dolu bir yarış ortamı bizleri bekliyor. Sonuçta akan trafikte hızla gidiyoruz tehlikeli olması doğal değil mi?

Lüks spor arabımızn gazına basıp yola koyuluyoruz. Bu esnada yolda belirli bir düzende serpiştirilmiş paraları toplamamız gerekiyor. Karşıdan gelen trafik ve yoldaki engeller bizim için en büyük tehlike. Bunlar arasından hızla sıyrılmaya ve yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Bazen karşıdan o kadar fazla araç geliyor ki aracımızla çılgınlar gibi makas atmamız gerekiyor.

Oyunda yer alan grafik kalitesi ortalama seviyede. Çok kaliteli değil fakat çok kötü de değil. Yarışların gece yapılıyor olması oyuna ayrı bir hava katmış. Arabaların farlarından önümüzü görmeye çalışıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi ne kadar uzağa gidebilirsek o kadar fazla puan alıyoruz. Fazla bir esprisi yok, yarış oyunlarından hoşlanıyorsanız denemek isteyebilirsiniz.