MotoGP Racing '18

MotoGP Racing '18

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 52
  • DOSYA BOYUTU 51.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WePlay Media LLC

Gerçek zamanlı yarışlara katılacağız.

Mobil yarış oyunları arasında yer alan MotoGP Racing 18 ile bizleri birbirinden farklı çok sayıda yarış bekliyor.

WePlay Media LLC tarafından geliştirilen MotoGP Racing 18, mobil platformda oyunculara sunduğu gerçekçi yarış ortamı ile beğenileri topluyor. Farklı yarış modlarına sahip olan oyunda benzersiz motosikletleri deneyimleyebilecek ve özelleştirebileceğiz. Basit kontrollere sahip olan mobil oyunda gerçekçi grafikler yer alıyor.

Zengin atmosfer ile mobil platformda oyunculara sürükleyici bir yarış deneyimi sunacak olan oyunda arkadaşlarımız ile de yarışlara katılabilecek ve onlarla mücadele edebileceğiz. Oyuncular motosikletlerini geliştirebilecek ve parçalarını değiştirerek farklı görünümlere kavuşturabilecekler. İnternet bağlantısı gerektiren yapım da dünyanın dört bir yanından yarışçılar ile karşı karşıya gelebilecek ve sürücülüğümüzü test edebileceğiz. Oyun içerisinde ses efektleri de adrenalin seviyesini yükseltici içeriklere sahip olacak.

Ücretsiz fiyat etiketi ile mobil yarış oyunları arasına dahil olan yapım 10 milyondan fazla oyuncu tarafından aktif olarak oynanıyor. Ülkemiz oyuncuları tarafından da ilgiyle oynanan yapımda zengin bir motosiklet garajı yer alıyor. Adrenalin dolu yarışlar bizleri bekliyor.

İyi oyunlar dileriz.