Motoheroz

Motoheroz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 197
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UbiSoft Entertainment

Motoheroz oldukça ilginç bir yarış oyunudur

Motoheroz platform oyunuelementlerini yarış öğesiyle birleştiren farklı bir yarış oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir Android oyunu olan Motoheroz Trials oyunun yapımcısı RedLynx tarafından geliştirilmiştir ve Trials'ın oyun mantığı ile büyük benzerlik göstermektedir.

Motoheroz'da 2 boyutlu bir ortamda kontrol ettiğimiz aracımızla akrobatik hareketler gerçekleştirerek engelleri aşmalı, yolumuzun üzerindeki altınları toplamalı ve diğer arkadaşlarımızla yarışarak en hızlı şekilde yarışı bitirmeliyiz. Oyunun sürekli heyecan sunan yapısı renkli grafikleri ve çevresel öğeleri ile birleşerek oyunculara uzun süren bir eğlence sağlıyor.

Motoheroz'da kullanılan fizik motoru sayesinde çılgın taklalar, uçuşlar ve zıplamalar gerçekleştirebilmekteyiz. 30 farklı yarış pistinin yanısıra oyunda 6 adet araba seçeneği yer alıyor. Bu arabaları yarışlardan kazandığımız altınlarla geliştirebilmemiz ve daha hızlı bir hale getirebilmemiz de mümkün.

Oyunun tek kişilik modunda yarışlar kazanarak ve rakiplerimizi yenerek adım adım yeni yarış pistlerini açabilmekteyiz. Bunun yanında oyunun çoklu oyuncu modu sayesinde arkadaşlarımızla yarışabiliyoruz. Oyun içerisinde aracımıza farklı özellikler kazandıran bonuslar ise keşfedilmeyi beklemekte.