MoWeather

MoWeather

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 381
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MoWeather Team

Son derece şık bir arayüze sahip olan MoWeather'ı ücretsiz olarak indirebilir ve hava durumu bilgilerine zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

MoWeather şık arayüzü ve sunduğu detaylı bilgilerle dikkat çeken bir Android hava durumu uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, aynı kategoride yer alan rakiplerinden daha farklı ve ilgi çekici özelliklere sahip.

Uygulamayı başlatır başlatmaz arayüzün şıklığı göze çarpıyor. İyi bir dizayna sahip olan uygulamada hergün binlerce hava manzara fotoğrafı paylaşılıyor. Bu yönden bakacak olursak MoWeather sadece hava durumu takip uygulaması değil aynı zamanda kullanıcılar arasında etkileşim ağı kuran bir sosyal platform.

Uygulamada farklı şehirler mevcut ve kullanıcılar diledikleri şehirleri seçip hava durumu bilgilerine ulaşabiliyor. Gerçek zamanlı olarak güncellenen bilgiler kullanıcılara daima en doğru bilgiyi sağlıyor.

Beklemediğiniz anlarda yağan yağmur yüzünden veya aşırı sıcaklar sebebiyle planlarınızın bozulmasını istemiyorsanız iyi bir hava durumu takip uygulaması kullanmanızı öneriyorum ve MoWeather kesinlikle bu uygulamalardan bir tanesi.