Mr. Silent

Mr. Silent

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 172
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BiztechConsultancy

Mr. Silent, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz, telefonlarınızı çeşitli koşullarda sessize almanızı sağlayan harika bir uygulamadır.

Sinemada, okulda veya iş toplantısında hiç beklemediğiniz bir anda telefonunuz çalar ve dikkatsizliğiniz yüzünden ister istemez çevrenizdekilere mahcup olursunuz. Bu herkesin başına gelebilecek bir durum öyle değil mi? Yaşadığınız buna benzer talihsizlikleri çözüme kavuşturan Mr. Silent sayesinde artık güvendesiniz.

Mr. Silent, Android cihazlar için geliştirilmiş hayat kurtaran bir sessize alma uygulaması. Telefonunuzun çalmaması gereken durumlarda gerekli ayarlamaları yaptığınızda gönül rahatlığıyla işinize konsantre olabilirsiniz. Uygulamanın çalışma prensibi oldukça basit özelliklerden oluşuyor. Zaman, takvim, rehber ve konum tabanlı koşullara bağlı olarak ayarlarınızı yapabilir, mobil cihazınızın ne zaman sesli modda ya da sessiz modda olması gerektiğini belirleyebilirsiniz. 

Zaman ayarı yapmak isterseniz ayarlar bölümünden dilediğiniz zaman aralığında telefonunuzun sessizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Mr. Silent bu konuda sizi özgür bırakıyor, günlük, haftalık veya aylık bazda özelleştirebiliyorsunuz. Takvim ayarında ise sizin için önemli bir tarih ya da saat varsa telefonunuzun çalmamasını isteyebiliyorsunuz. Rehber tabanlı koşul belkide birçok insanın kullanmak isteyeceği türden bir özelliğe sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Aradığında açmak istemeyeceğiniz biri mutlaka olmuştur. Onu uygulama üzerinden Blacklist'e ekleyerek aradığında telefonunuzun sessiz kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Konum bazlı ayarlama yapmak isterseniz de telefonunuzun sessiz olması gereken yerleri uygulama üzerinden belirleyip güvenle kullanabilirsiniz. 

Mr. Silent son zamanlarda gördüğüm en işlevsel uygulamalardan biri. Ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlamanızı öneririm.