MSQRD

MSQRD

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,473
  • DOSYA BOYUTU 28.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Masquerade Technologies, Inc

MSQRD, Android platformunda da yer alan popüler selfie uygulaması.

MSQRD, video selfie’ler çekip canlı filtrelerle süsleyebileceğiniz bir Android uygulaması. iOS platformunda uzun süredir olan ve oldukça popüler bir uygulama nihayet Android platformuna da geldi ancak şu anda beta aşamasında; dolayısıyla yer yer sorunlarla karşılaşmanız muhtemel.

Selfie’mize farklı filtreler uygulayabileceğiniz onlarca uygulama mevcut ancak MSQRD uygulaması bambaşka bir uygulama. Uygulama video selfie’lerinizi kaydederken filtre uygulamanıza izin veriyor. Bir ünlünün veya karakterin yüzünü kendi yüzünüze uygulayabiliyorsunuz ki uygulama bu konuda oldukça başarılı. Yüz takip sistemi sayesinde yüzünüzü hangi noktaya çevirirseniz çevirin filtreler yüzünüzden kopup başka noktaya gitmiyor.

Uygulamanın kullanımı da oldukça basit. Klasik olarak ön kameraya geçiş yapıyorsunuz ve selfie’nizi çekiyorsunuz. Ardından yüzünüze uygulayabileceğiniz canlı filtreler hemen görüntünüzün altında listeleniyor. Filtreleri o anda uygulayıp ön izlemesini yapabiliyorsunuz. Akabinde başka Instagram, Facebook olmak üzere dilediğiniz sosyal platformda paylaşıyorsunuz.