Mummy Curse

Mummy Curse

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 343
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WEDO1.COM LTD

Mummy Curse'de firavunun lanetini kaldırmak için bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Bildiğiniz gibi eşleştirme oyunları son zamanlarda epey popüler hale geldi. Tablet ve akıllı telefonların dokunmatik ekranları üzerinde eşleştirme oyunları oynamak hem kolay hem de çok zevkli. Bu kategorinin tutmasının ardındaki sebeplerden biri de kesinlikle bu olmalı. Üreticiler de bu fırsatı değerlendirip her geçen gün karşımıza yeni alternatifler ile çıkıyor.

Mummy Curse de bu alternatiflerden bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunda benzer objeleri yan yana dizerek yok olmalarını sağlıyoruz. Bu şekilde puan toplayıp bölüm sonunda ise en yüksek skoru elde etmeye çalışıyoruz.

Konu itibariyle firavunun lanetli kalıntılarına dokunan bir kovboyun üzerine çöken laneti kaldırmak için giriştiği bir maceraya tanık oluyoruz. Bu laneti kaldırmak için bulmacaları çözmesi gerekiyor. Biz de hemen işe koyuluyor ve kovboya yardım etmeye çalışıyoruz.

Klasik eşleştirme oyunları çizgisinde ilerleyen Mummy Curse’ü bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alan tüm oyunseverlere tavsiye ediyorum.