Music Maker Jam

Music Maker Jam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,002
  • DOSYA BOYUTU 60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MAGIX Audio GmbH

Music Maker Jam, Android cihazlarınız üzerinde farklı tarzlarda müzikler hazırlamanıza olanak sağlayan başarılı bir uygulamadır.

Music Maker Jam, kullanıcıların Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde farklı türlerde müzikler hazırlamalarına olanak sağlayan ücretsiz ve başarılı bir uygulamadır.

Her ne kadar sizleri profesyonel bir DJ yapmayacak olsa da basit parçalar oluşturmak ve halihazırda elinizde olan parçaları mixlemek konusunda uygulamanın oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Hip-hop ve elektronik müzik ezgilerini kullanarak kendi müziklerinizi hazırlayabileceğiniz Music Maker Jam, sadece Android 4.0 ve üzeri cihazlarda çalışmakta.

Dokunun, mixleyin, paylaşın. Music Maker Jam ile kendi müziklerinizi yapmak işte bu kadar kolay. Başlangıç ekranında müzik türünü seçtikten sonra, karşınıza gelen farklı ses efektlerinin benzersiz karışımlarıyla ortaya çok tatlı melodiler çıkartabileceğinize eminim.

Ses efektlerini ve tempoyu gerçek zamanlı olarak ayarlayabileceğiniz mükemmel bir uygulama olan Music Maker Jam, müzikle uğraşmayı seven herkesin mobil cihazları üzerinde yer alması gereken bir uygulama.