Müşteri Bilgi Bankası

Müşteri Bilgi Bankası

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 6,349
  • DOSYA BOYUTU 30.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MakroCell Yazılım

Müşteri Bilgi Bankası ile bayilerinizin, müşterilerinizin veya hastalarınızın bilgilerini dijital ortamda daha rahat saklamanızı sağlar.

Müşteri Bilgi Bankası müşterilerinizin, bayilerinizin, üyelerinizin veya hastalarınızın adres bilgilerini en ince ayrıntısına kadar saklamanızı sağlar. Gireceğiniz bütün kayıtlara, detaylı arama özelliği sayesinde en kısa sürede ulaşırsınız. Kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra vazgeçemeyeceğiniz adres takip programınız olacaktır.
 
Kurumsal ve Bireysel müşteri kayıtlarını ayrı ayrı girebilmekte daha sonra kayıtlı bireysel müşterinizi kurumsal müşterinize bağlayabilmektesiniz. Bir kurumsal müşteriye birden fazla bireysel müşteri bağlayabilirsiniz. Bu sayede bir firmada birden fazla çalışanın, kurumsal bilgisini sadece bir kez yazarak giriş yapabilirsiniz. Her Kurumsal ve Bireysel müşterinize ait 3 adet özel alan bulunmaktadır. Firmanızın yapısına göre bu üç alanın başlıklarını değiştirerek yeniden isimlendirebilirsiniz. Özel Alan 3 kutusu sayesinde Etiket ve Zarf baskısında basılmasını istediğiniz özel bir bilgiyi ekleyebilmektesiniz.
 
Web arayüzü ile kolay erişim
 
Intranet ve Internet ortamında çalışanlarınızın müşteri kayıtlarına ulaşmalarınıda sağlayabilirsiniz. Bilgisayarlara herhangi bir yazılım yüklenmeden sadece web tarayıcısı ile kurumsal ve bireysel müşteri bilgilerini birçok kritere göre süzebilir veya arayabilirsiniz.

Sonuçları isterseniz ızgara üzerinde veya ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca şirket haber ve duyurularını kolaylıkla yayınlayabilirsiniz.
 
Oto Galerileri İçin Ek Modül