My ViewPad

My ViewPad

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,109
  • DOSYA BOYUTU 4.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici fCoder Group International

My ViewPad ile resim dosyalarınızı yüksek kalitede görüntüleyebilir ve resim dosyalarınız üzerinde işlem yapabilirsiniz.

My ViewPad ücretsiz bir resim görüntüleme ve düzenleme programıdır. Program dijital resimleriniz için en yüksek kalitede görüntüleme sunar ve isterseniz bu resimler üzerinde bilinen fotoğraf işleme işlemlerini yapmanıza olanak tanır.

70'ten fazla farklı resim formatını destekleyen My ViewPad, aynı zamanda resim dosyalarınız ile ilgili bir çok bilgiye ve veriye ulaşmanıza olanak tanır. Kolay kullanılabilir arayüzü, ücretsiz ve hızlı bir resim görüntüleme programı olmasıyla dikkatinizi çekebilir.

Resim Görüntüleme Programı

Resim görüntüleme programı, çapraz platformdur; Windows, Mac, Linux işletim sistemleri tarafından desteklenir. Çok sayıda vektör ve raster grafik formatı desteklenir. Program yaklaşık 80 formatı okuyabilir ve yaklaşık 25 formatta yazabilir. Orijinal motor, yaygın ve nispeten nadir görüntü formatları için derin ve yüksek kaliteli destek sağlar. Örneğin; TIFF eski jpeg sıkıştırması (v6) ve TIF v6 WANG, TIFF FLATE dahil TIFF formatının mevcut tüm sürümleri ve JPEG ITU T.42 ve kayıpsız JPEG sürümleri gibi JBIG sıkıştırması tam olarak desteklenmektedir. Tıbbi görüntüler için vektör WPG formatı ve DICOM formatı tamamen desteklenir. Resimler tarayıcılar ve kameralardan alınabilir. Toplu resim tarama desteklenir. Resimleri doğrudan uygulamadan yazdırabilirsiniz.

Gezinirken ve dosyaları açarken görüntü ön izleme etkinleştirilir. Resimleri görüntülemek üzere açarken sürükle ve bırak işlemi desteklenir. Resimler tam ekran modunda görüntülenebilir. EXIF ve IPTC bilgileri, EXIF ve IPTC’yi destekleyen formatlardan görüntülenebilir. Resimler görüntülenirken alfa kanallarının şeffaflığı dikkate alınır. RAW görüntüler tam olarak desteklenir, ön izleme seçeneği vardır.

Resmi yatay, dikey, saat yönünde, saat yönünün tersine çevirebilirsiniz. Ölçekleme (orantılı orantısız) ve resim kırpma mevcuttur.